Geometra w 3D

Geometrię kół wykonujemy na najnowszym urządzeniu firmy Hoffman w technologii 3D. Urządzenie to ma dużo większe możliwości pomiarowe i regulacyjne; ma bardzo wysoką dokładność i szybkość pomiaru.

⇚ powrót do listy aktualności

Stanowisko do badań i regulacji geometrii zostało wyposażone w najnowsze urządzenie niemieckiej firmy Hoffman. Urządzenie pozwala poruszone koło oglądać w czasie rzeczywistym, w czasie pomiarów można zawieszenie wirtualnie obrócić i i oglądąć z innej perspektywy. Urządzenie dostarczy instrukcje rozwiazywania problemu pozwala na wyświetlenie animacji, filmów i prezentacji dotyczących wykonywanych czynności, czy wyników pomiarów w czasie rzeczywistym bez okablowań. Wszystko to pozwala klientowi zobaczyć i zrozumieć istotę ustawień. Zastępuje całkowicie techniczne objaśnianie parametrów otrzymanych wyników. System pomaga rozwiązać problemy, których nie rozwiąże się przy pomocy innych systemów pomiarów geometrii.

Firma Hoffman ustanawiaja nowe standardy urządzeń do pomiaru i ustawiania geometrii kół pojazdów samochodowych wykorzystujące wspomaganą komputerowo i opartą na trójwymiarowym modelowaniu metodę rozpoznawania obrazu, umożliwiającą otrzymywanie precyzyjnych wyników pomiaru.